Home Дизайн стелі Підвісна стеля.

Підвісна стеля.

приклад підвісної стелі в офісному приміщенні

Плюси підвісної стелі

Підвісна стеля надає можливість сховати технічні комунікації та труби, забезпечуючи при цьому вільний доступ до вентиляції, системи опалення та протипожежної сигналізації. Також такі стелі дозволяють сховати дефекти перекриття: тріщини, плями та інші проблемні місця, а крім того надають додаткову можливість для встановлення світильників, при цьому догляд, як і монтаж, демонтаж підвісної стелі дуже простий.

Конструктив

Основою підвісної стелі слугує металевий каркас до якого кріпляться плити, які виготовляють з мінерально-скловолокнистих матеріалів. Плити можуть бути самої різної товщини – від 6 до 9 мм. Фахівці стверджують, що чим більша товщина плити, тим кращі її теплоізоляційні і акустичні якості. Різноманітність в зовнішньому вигляді надає можливість для здійснення творчого вибору: окрім фабричних плит на ринку представлені дизайнерські варіанти, які здатні перетворити будь яке приміщення у палац - плити білого кольору з орнаментом для кухні та ванної кімнати, плити з різноманітними візерунками, а також плити з бука чи вишні – для кабінету, спальні або бібліотеки.

конструкція монтажу підвісної стелі

Монтаж

В залежності від того у який спосіб здійснюється монтаж розрізняють два основних вида підвісної стелі- видима та не видема. Але незалежно від типу монтажу у підвісну стелю легко встановлюються фабричні та дизайнерські системи освітлення. Для досягнення найкращого результату у встановленні підвісної стелі потрібно дотримуватись декількох простих правил. На сам перед обов’язково дотримуватись температурного та атмосферного фону в приміщені, у якому планується монтаж підвісної стелі. Як і деякі види шпалер та покриття для підлоги, плити підвісної стелі повинні відлежатись протягом доби.

Важливо пам’ятати що плити однієї фірми виробника можуть не підходити до каркасу іншої. Встановлення підвісної стелі відбувається у два етапи, спочатку встановлюють каркас, потім плити. На всіх етапах слід проявити обережність оскільки плити містять скловолокно, яке може викликати подразнення шкіри і дихальних шляхів, тому варто завчасно придбати распіратор та будівельні рукавиці. Також потрібно придбати і необхідні інструменти: рулетка довжиною не менше 70см, плоскогубці, моток мотузки, крейда для малювання, простий олівець, будівельний різак, окуляри та ножиці для металу. Каркас підвісної стелі складається із таких частин: основні направляючі, відрізкові направляючі(два види різної довжини), пристінних кутників та підвісів.

подвесной потолок

Монтаж підвісів, як правило здійснюють по формулі: 0,7 помножуємо на кількість квадратних метрів та отримаємо кількість необхідних підвісів. В місцях встановлення додаткового обладнання (освітлення, вентиляція) необхідно встановити додаткові підвіси. Далі встановлюють пристінні плінтуса, після чого кріпляться основні та допоміжні направляючі. На останньому етапі встановлюють стельові плити. Встановлення необхідно починати із середини переміщення, поступово рухаючись до країв. Кожну плиту необхідно ретельно виміряти що дозволить уникнути зазорів. Якщо якийсь з елементів підвісної стелі, за будь яких причин, став не придатним, то його легко можна замінити аналогічним – і в цьому головна перевага підвісної стелі.

 

Отримати консультацію та зробити замовлення можна за телефонами: /093/6164515, /067/1055099

 

header: Olga Grigoryeva