Home

Стелі з гіпсокартонних конструкцій

фото стелі з гіпсокартону

Гіпсокартон, завдячуючи своїм властивостям, вже давно, заволодів прихильністю будівельників та дизайнерів. Гіпсова основа обклеєна картоном має виключну надійність та функціональність. Гіпсокартон надає можливість втілення різноманітних архітектурних і дизайнерських рішень. Біла та рівна поверхня стелі вже давно не актуальна – сьогодні в моді багаторівнева стеля з оригінальною системою освітлення.

В залежності від кількості рівнів, розрізняють декілька видів конструкцій для стелі: двох-, трьох- та чотирьох рівневі; а також так звані замкнуті конструкціі, які бувають самих різноманітних форм: овальні, прямокутні, круглі, квадратні… Екологічність використання таких конструкцій достатньо очевидна: під час роботи практично не буває «брудних» процесів, а після монтажу в приміщені створюється сприятлива для життя атмосфера та мікроклімат. Також гіпсокартон має звукоізоляційні та вогнестійкі властивості. Гіпсокартонні конструкції ідеально підходять для житлових приміщень їх можна встановлювати у вітальні, спальні, дитячій кімнаті або ж у кабінеті.

гіпсокартонна стеля з підсвіткою в інтер'єрі

Монтаж гіпсокартоних конструкцій як правило доручають фахівцям. При цьому вартість таких робіт у півтора рази менша від вартості робіт з монтажу натяжної стелі. Але при бажані встановлення гіпсокартонної конструкції можна здійснити і самостійно. Якщо ви обрали саме такий варіант то пам’ятайте що це трудомісткий процес: вага одного квадратного метра матеріалу гіпсокартоної конструкції складає 12-15 кілограмів. Також при самостійному встановлені гіпсокартонної конструкції вам необхідно запастись інструментами: еклектродреллю, горизонтальним та вертикальним рівнем, перфоратором, молотком, інструментами для штукатурних робіт та ножицями по металу.

Монтаж виконуємо у декілька етапів.

На першому етапі позначаеться нульовий рівень, після цього кріпиться каркас з металевих профілів. Щоб уникнути подальшого обвалення підвісних конструкцій необхідно розраховувати навантаження не більше 14 кілограмів на кожен квадратний метр. Каркас повинен бути максимально константним , щоб уникнути коливань конструкції, які можуть призвести до появи тріщин, наявність яких може затьмарити радість від нового ремонту. Стики між плитами гіпсокартона заповнюються шпаклівкою, після чого на шви накладають будівельній бинт. Потім зароблені стики ще раз шпаклюються по верху и акуратно шліфуються. У заключному етапі відбувається фарбування гіпсокартоної стелі, для цієї операції можна використовувати практично любу фарбу у поєднані з відповідною грунтівкою. Стеля з гіпсокартону не потребує особливого догляду, а комфорт і затишок буде дарувати не один рік.

 

Отримати консультацію та зробити замовлення можна за телефонами: /093/6164515, /067/1055099

 header: Olga Grigoryeva